Wichura Andrzej Wicher – Roboty ziemne i wykopy

Usługi minikoparką

Oferujemy kompleksowe usługi minikoparką JCB. Świadczymy usługi w miejscowościach: Czarnków, Lubasz, Wronki, Połajewo, Trzcianka, Wieleń, Obrzycko.

Posiadamy minikoparkę JCB 19C-1 z zestawem osprzętu. Minikoparka pozwala na wykopy do głębokości 2.82 m. Do wykonywanych przez nas usług minikoparką należą między innymi:

usługi minikoparka Czarnków

Zaufaj naszemu doświadczeniu w usługach minikoparką.

Oferujemy kompleksowe wykonanie tych prac na terenie miast i gmin: Lubasz, Czarnków, Trzcianka, Wronki, Wieleń, Połajewo, Obrzycko.

Minikoparka Czarnków

Wynajem minikoparki z operatorem w Czarnkowie i okolicach. Lubasz, Wronki, Wieleń, Trzcianka, Obrzycko, Połajewo.

Ze względu na niewielkie rozmiary minikoparki, możliwe jest wykonanie prac w trudno dostępnych miejscach. Wysoka wydajność pozwala na szybkie i efektywne realizowanie nawet najbardziej skomplikowanych zadań. To właśnie dlatego, oferta wynajmu naszej minikoparki w Czarnkowie cieszy się tak dużą popularnością. Zapraszamy do kontaktu.

Posiadamy wszystkie wymagane certyfikaty, uprawnienia oraz szkolenia. Oferujemy szybkie terminy nawet na dziś/jutro. Wykonujemy powierzone nam zadania w sposób fachowy i szybki. Realizujemy zlecenia dla firm i osób prywatnych. Wystawiamy faktury VAT.